Sojusz - Special Elite Team

Forum powstałe do lepszej organizacji członków sojuszu.w pełni dostępne dopiero po rejestracji ;)

Ogłoszenie

Forum jest cały czas w rozbudowie także proszę o wyrozumiałość, wszelakie pomysły będą rozpatrywane i jeśli będą dobre wprowadzane w życie. by SonGoku

#1 2009-09-10 22:26:13

SonGoku

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 15
Punktów :   

COŚ O SOBIE

Tutaj Proszę wpisywać ile macie lat?, czy pracujecie?, czy się uczycie?, jaką macie płeć? czy jesteście hetero? czy niee... chociaż tych drugich mam nadzieje w naszych szeregach nie ma no i oczywiście ile czasu gracie w Ikariam. od jakiego czasu?, czy macie konta na innych światach?, ile czasu poświęcacie na grę? i takie tam.


http://img7.imageshack.us/img7/600/gokussjbyblazeckpl.jpg

Offline

 

#2 2009-09-12 19:25:53

noawa30

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: COŚ O SOBIE

No A Ty PodaŁeŚ Daj PrzykŁad

Offline

 

#3 2009-09-13 11:53:34

SonGoku

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: COŚ O SOBIE

Ja mam 19 lat... pracuje w urzędzie skarbowym w ikariam gram od jakiegoś roku. staram się grać codziennie, siadam z rana i wieczorem mam konto na thecie <ban do stycznia;/>  To chyba wszsytko co mogę powiedzieć


http://img7.imageshack.us/img7/600/gokussjbyblazeckpl.jpg

Offline

 

#4 2009-09-13 20:48:43

noawa30

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: COŚ O SOBIE

ja nie powiem ile mam lat bo kobiety się nie pyta!!! Pracuje w biurze mam córkę w wieku szkolnym ,w ikariam gram juz długo,ale pierwsze konto skasowałam bo mnie wkurzało ale nie mogę bez tej gry wytrzymać i zaczynam od nowa.Gram w miarę możliwości często tj.staram się codziennie

Offline

 

#5 2009-09-14 10:44:55

Lien

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: COŚ O SOBIE

22 lata studiuje i pracuje jednoczesnie w ikariam gram od samego prawie poczatku jego istnieniam mialem konta na zeta  ny mam ciagle na xi

Offline

 

#6 2009-09-14 10:59:37

xKiRoSx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: COŚ O SOBIE

No to ja sobie Trochę popiszę bo mi sie nudzi:)
Otóż mam 22 lata jak na razie bezrobotny:D Mieszkam sobie z Narzeczoną w Łodzi:) Pasjonuje sie militariami i strzelectwem. Kocham Armie i jestem fanatykiem Amerykańskiej Delty force. W domu zajmuje sie graniem w ps2 i siedzeniem na kompie a także terrarystyka. Lubie dobrą imprezkę u siebie na ogródku:D Guzu coś o tym wie hehehe. Uczęszczam często na strzelany Air Soft Gun, Opiekuje się mymi Ptasznikami i wężami:D Słucham muzy Rock Ghotic itp.
W ikariama gram od dawna, Pierwsze moje konto powstało na delcie, które przejadło mi się już... Tworząc konto na omikarionie chciałem założyć własny sojusz, zrobić coś więcej niż tylko być wzywanym do pomocy.
Jakies pytania??

Offline

 

#7 2009-09-15 18:15:44

guzu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: COŚ O SOBIE

Ja mam 16 lat i chodze do szkoly w wolnym czasie zajmuje sie ASG. i jak to Kiros powiedzial imprezkami na ogródku xD
w ikariama gram od niedawna to jest moje drugie konto ale pierwsze bylo tylko do przyuczenia.

Offline

 
Special Elite Team (SET) ----- PRZYWÓDCA: xKiRoSx ----- GENERAŁ: Guzu ----- GŁÓWNY SEKRETARZ: krzysztof19962 ----- DYPLOMATA: SonGoku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kaszanka.pun.pl www.legionyciemnosci.pun.pl www.poapkrakow.pun.pl www.siedziba-ps.pun.pl www.madrystudent.pun.pl